ثبت نام / ورود
0
 • خدمات کراتین، والیاژ و لایت مو در سالن زیبایی مریم بانو یزد

  خدمات کراتین، والیاژ و لایت در سالن زیبایی مریم بانو تا 15% تخفیف ویژه در یزد و یزد ارزان


  • / 3

  ٪30 تخفیف
  1,000,000 700,000 تومان 300,000 تومان سود شما
  مهلت خرید
    95 خرید
  در پرداخت مشکلی دارید؟

  در صورتیکه امکان پرداخت اینترنتی به هر دلیل برایتان فراهم نیست، مبلغ نهایی سفارش خود را به شماره کارت: 8975-3865-9981-6037 به نام: زهرا جوکار واریز نموده، و با شماره: 09134075697 تماس بگیرید تا خرید شما انجام شود.

  ویژگی ها


  خدمات کراتین و احیای مو در سالن زیبایی مریم بانو تا 45% تخفیف ویژه در یزد و یزد ارزان

  • به همراه کادری مجرب
  • تا 30% تخفیف ویژه جهت خدمات کراتین و احیای مو
  • محیطی دلنشین، بهداشتی و ضدعفونی شده

   

  خدمات سالن کراتین و زیبایی مریم بانو یزد شامل:

  • خدمات کراتین موی کوتاه در سالن زیبایی مریم بانو یزد

  • خدمات کراتین مو تا شانه در سالن زیبایی مریم بانو یزد

  • خدمات کراتین مو تا کمر در سالن زیبایی مریم بانو یزد

  • خدمات کراتین مو تا بالای باسن در سالن زیبایی مریم بانو یزد

   

   

  قیمت کراتین در سالن مریم بانو یزد

  مشاهده و درج نظر

  شرایط استفاده


  • امکان استفاده از سفارش یا تخفیف بدون خرید قبلی وجود ندارد
  • لطفا قبل از خرید با مجموعه تماس گرفته و وقت قبلی بگیرید
  • در صورت داشتن سوال یا هرگونه نیاز به مشاوره، با شماره زیر تماس بگیرید

  توضیحات تکمیلی


  کراتین مو چیست؟

  کراتینه مو یک روش شیمیایی است که موها را قوی و درخشان می کند و معمولا در سالن های زیبایی انجام می شود. کراتین پروتئین سازنده مو، ناخن و پوست انسان است که جزء دسته بندی زیبایی مو و صورت قرار دارد. درمان کراتینه مو به معنای صاف کردن فولیکول های آسیب دیده مو به منظور داشتن موهایی صاف و ابریشمی است. کراتینه مو که به صاف کردن موی برزیلی معروف است، اکثر افراد با دیدن اثر آن و تصاویر قبل و بعد از کراتینه مو فکر می کنند این روش درمانی موثری است. در حالی که درمان کراتینه مو برای چندین ماه اثر ماندگاری دارد، اما بدون خطرات جدی برای سلامتی هم نیست.

   

  مراحل انجام کراتین مو

  فرآیند کراتینه شدن مو با شستن مو شروع می شود. در این مرحله موها با شامپوی پیش کراتینه شسته شده و رطوبت آن با حوله از بین می رود. در این مرحله توجه داشته باشید که نیازی به خشک کردن کامل موها نیست و موها باید کمی مرطوب باشند. در ضمن، اگر موهای شما نیاز به اکسیژن رسانی و آبرسانی دارد، این کار برای شما انجام می شود. این در نهایت به احیای مو کمک زیادی می کند.

  بعد از مراحل مراقبت و تقویت، نوبت به مرحله اصلی می رسد. در این زمان مواد کراتینه روی موها اعمال می شود. طبق دستورات و توصیه های مواد مصرفی این مواد باید حدود 30 دقیقه تا یک ساعت روی موها بماند تا تاثیرگذار باشد.
  مواد کراتین به دلیل ترشح فرمالدئید باعث تحریک چشم و مجاری تنفسی می شوند. برای جلوگیری از چنین حوادثی می توانید این کار را در مقابل باد فن انجام دهید.
  اگر از سشوارهای سالنی در حالی که مواد در حال استراحت هستند استفاده کنید، باعث سرعت بخشیدن به کار و بهبود عملکرد مواد می شود. پس از گذشت زمان لازم، نوبت به اتو کردن مو می رسد. در این مرحله از اتو مو با دمای بالا برای رسیدن به نتیجه عالی استفاده می شود.

  در نهایت موها پس از کراتینه درمانی با شامپو یا ماسک شسته می شوند تا کراتینه از روی موها پاک شود. ممکن است مواد شما نیاز به قرنطینه داشته باشند. قرنطینه در واقع زمانی بین 1 تا 3 روز است که در طی آن توصیه می شود به موهای خود آب نمالید تا مواد کراتینه حداکثر اثر خود را داشته باشند.

  فرآیند کراتین ممکن است چند ساعت از زمان شما را بگیرد. بنابراین بهتر است سرگرمی مناسبی مثل کتاب خواندن یا موزیک گوش کردن انتخاب نمایید.

  نظرات و پیشنهادات


  برای نظر دادن ابتدا وارد شوید، یا ثبت نام کنید - ثبت نام در یزد ارزان فقط با یک شماره است